MASAŻ LECZNICZY I RELAKSACYJNY. INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Warsztaty

Kurs INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Kurs INDYJSKI MASAŻ GŁOWY przeznaczony jest dla osób zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, pracą z ciałem, masażystów i fizjoterapeutów, fryzjerów.

Prowadzę ten warsztat także dla osób zaczynających przygodę z masażem, które chcą się nauczyć podstawowych technik masowania, aby móc pomagać swoim bliskim.

Ludzie, którzy potrafią obronić się przed skutkami stresu we współczesnym świecie, należą do wyjątków. Ci, którzy padają ofiarą stresu, skarżą się na migreny, brak koncentracji, bezsenność, ból szyi, barków.

Indyjski Masaż Głowy jest bardzo efektywną terapią wywodzącą się z tradycyjnych form masażu praktykowanego w Indiach jako rodzinny rytuał, przez ponad tysiąc lat.

Głowa pokryta jest cieniutką siateczką mięśni. Stres, który codziennie przeżywamy, powoduje sztywnienie tych mięśni. Usztywnione mięśnie głowy zaburzają krążenie krwi prowadząc do migren (mamy wrażenie kasku na głowie), upośledzają odżywienie włosów, prowadząc do ich wypadania. Regularny masaż głowy wzmacnia korzenie włosów i poprawia krążenie krwi pod skórą głowy. Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, ramiona, barki, górną część pleców.

Masaż ten jest bardzo przyjemny. Łagodzi napięciowe bóle głowy, pomaga się skoncentrować, przynosi ulgę w napięciach stawów skroniowo-żuchwowych, zapaleniu zatok, problemach ze snem. Rozluźniając mięśnie głowy i karku relaksujemy całe ciało.

Wielką zaletą Indyjskiego Masażu Głowy jest to, że przy jego pomocy możemy ulżyć w bólu naszym pacjentom, bliskim, w każdej sytuacji, ponieważ jest on wykonywany w pozycji siedzącej, w dowolnym miejscu: w salonie masażu, w domu, biurze, na lotnisku.

Masaż ten jest łatwy, prosty i przyjemny. Może być wykonywany wzajemnie przez rodzinę, przyjaciół, jako wspaniały relaks dla ciała, umysłu i duszy.

Informacje praktyczne:

Podczas prowadzenia warsztatu skupiam się głównie na umiejętnościach praktycznych tego przyjemnego masażu. Masaż jest dotykiem,  a dotyk  po prostu trzeba poczuć. Wiedzę merytoryczną tylko sygnalizuję, zakładając, że wszyscy chętni będą ją mogli uzupełnić z materiałów szkoleniowych dołączonych do kursu.

Termin szkolenia: 

9 września 2017 r. (sobota)

11 września 2017 r. (poniedziałek), 

Początek zajęć godz. 9.30. Przewidywany koniec godz. 17.00             

Czas trwania szkolenia może się zmienić w zależności od tego jak pracuje grupa. W trakcie szkolenia przewidywane są krótkie przerwy oraz poczęstunek.

Uczymy się w małych grupach. 4-6 osób (dlatego liczy się kolejność zgłoszeń)

Miejsce: Warszawa, ul. Stoczkowska 6/2

Cena 400 zł

Jeśli przyjdziesz z osobą towarzyszącą otrzymacie TY oraz druga osoba po 50 zł zniżki

Wszelkie informacje można uzyskać  pod nr tel 608 868 486

Zaliczka: 100 zł płatne do 5 września 2017 r.

MASAŻ NA STRES

WARSZAWA MOKOTÓW

MOJE MASAŻE
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ LECZNICZY
indyjski masaż głowy
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ LECZNICZY
MASAŻ LECZNICZY
MASAŻ LECZNICZY
INDYJSKI MASAŻ GŁOWY - kopiuj - kopiuj
INDYJSKI MASAŻ GŁOWY
INDYJSKI  MASAŻ  GŁOWY - kopiuj - kopiuj
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
CIEKAWOSTKI
ODMIANY MIODU
jedzmy miód
jedzmy miód
ODMIANY MIODU
ODMIANY MIODU
jedzmy miód - kopiuj
jedzmy miód
previous arrow
next arrow