MASAŻ LECZNICZY I RELAKSACYJNY. INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

OPINIE

Witam serdecznie, pierwszy raz byłam na masażu, ale muszę powiedzieć, że „REWELACJA”;). Pozdrawiam” Anna W.


Masaż bardzo mi się podobał, następnego dnia czułam plecy i szyje, czyli o to chodziło. Podziałał na mnie też pobudzająco,relaksująco i zlikwidował zmęczenie.” Izabela G.


„Dzięki 10 spotkaniom z Panią moje ciało stopniowo wracało do stanu rozluźnienia, spokoju wewnętrznego. Pozbywałam się poczucia  ciężaru noszonego na ramionach. Poza tym zaczęłam zwracać uwagę na właściwy oddech i postawę ciała aby jak najdłużej podtrzymać ten dobrostan. Ma Pani duże wyczucie ciała, którym się Pani opiekuje, masuje. Dopytywanie o samopoczucie osoby masowanej, troska i zaangażowanie jakie wkłada Pani w prace owocują tym, iż reaguje Pani, interweniuje tam gdzie należy, dostosowując sie do potrzeb ciała tej osoby. Czułam się bardzo zaopiekowania. Dziękuję za profesjonalizm i magiczny klimat masażu – świece, zapach olejków”


Pozdrawiam Kasia D
Masaż w Pani wykonaniu był rewelacyjny! Kilkakrotnie korzystałam już z usług masażystów, nie tylko w Warszawie, ale także na północy i zachodzie kraju. Żaden z nich nie wymasował mi szyi,głowy i ramion tak dobrze jak Pani. Fajny efekt dają także mocne uderzenia na koniec masażu, bo „przywracają” masowanego człowieka do życia i dają dobrą energię. Byłam zaskoczona troską jaką obdarza Pani klienta. Czuć, że masaż wykonuje Pani z pasją i nie jest to tylko i wyłącznie praca.” Kasia W.


Mama zachwycona, bardzo szczęśliwa. Przez ostatnie dni chyba każdy z rodziny już słyszał, jaka jest zadowolona, także bardzo, bardzo dziękuję :)! Nareszcie mogła normalnie ruszać ramieniem, dziękujemy.” Ola B.

Zaświadczam, że pani Agnieszka w okresie od września 2004 do kwietnia 2005 współpracowała ze mną w charakterze masażystki, z moimi pacjentami. Współpraca układała się bardzo dobrze. Pacjenci byli bardzo zadowoleni z umiejętności i wiedzy pani Agnieszki” dr Elżbieta Rybińska, Chinamed Specjalistyczna Praktyka Lekarska

 

 

MOJE MASAŻE
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ LECZNICZY
MASAŻ LECZNICZY
indyjski masaż głowy
INDYJSKI MASAŻ GŁOWY
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
CIEKAWOSTKI
jedzmy miód
ODMIANY MIODU
ODMIANY MIODU
jedzmy miód
previous arrow
next arrow
Slider