MASAŻ LECZNICZY I RELAKSACYJNY. INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

KURS

Kurs INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Kurs INDYJSKI MASAŻ GŁOWY przeznaczony jest dla osób zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, pracą z ciałem, masażystów, fryzjerów.

Masaż ten jest łatwy, prosty i przyjemny. Może uatrakcyjnić  ofertę każdego salonu fryzjerskiego. Poprzez odpowiedni dotyk, uciskanie pewnych punktów na głowie, czy karku możecie Państwo pomóc Waszym klientom poczuć się lepiej. Zrelaksować ich. Ulżyć im w bólu. A zrelaksowany klient to zadowolony klient. Zadowolony klient to klient, który do Ciebie powróci!

Głowa pokryta jest cieniutką siateczką mięśni. Stres, który codziennie przeżywamy, powoduje sztywnienie tych mięśni. Usztywnione mięśnie głowy zaburzają krążenie krwi prowadząc do migren (mamy wrażenie kasku na głowie), upośledzają odżywienie włosów, prowadząc do ich wypadania. Regularny masaż głowy wzmacnia korzenie włosów i poprawia krążenie krwi pod skórą głowy. Podczas zabiegu masuje się głowę, twarz, szyję, ramiona, barki, górną część pleców.

Masaż ten jest bardzo przyjemny. Łagodzi napięciowe bóle głowy, pomaga się skoncentrować, odstresować, przynosi ulgę w bólach stawów skroniowo-żuchwowych,w zapaleniu zatok, problemach ze snem. Rozluźniając mięśnie głowy i karku relaksujemy całe ciało. A zrelaksowane ciało wpływa na stan wyciszenia duszy.

Informacje praktyczne:

Podczas prowadzenia warsztatu skupiam się głównie na umiejętnościach praktycznych tego przyjemnego masażu. Masaż jest dotykiem,  a dotyk  po prostu trzeba poczuć na swoim ciele. Wiedzę merytoryczną tylko sygnalizuję, zakładając, że wszyscy chętni będą ją mogli uzupełnić z materiałów szkoleniowych dołączonych do kursu.

Termin kursu:

30 marca 2019 r. (sobota), 

Początek zajęć godz. 9.30. Przewidywany koniec godz. 17.00             

Czas trwania kursu może się zmienić w zależności od tego jak pracuje grupa. W trakcie kursu przewidywane są krótkie przerwy oraz poczęstunek.

Uczymy się w małych grupach (2-4 osoby), pracujemy w parach (dlatego liczy się kolejność zgłoszeń).

Rezerwacji miejsca na kursie można dokonać:

  • przesyłając zgłoszenie na adres: masaz_nastres@interia.eu
  • oraz dokonując wpłaty pierwszej raty za kurs w wysokości 200 zł na konto: Atum Agnieszka Umińska, nr konta: 66 1140 2004 0000 3102 7716 2367 do  23.03.2019 r.

Miejsce: Warszawa, ul. Gierymskiego 1/18

Cena 400 zł

Jeśli przyjdziesz z osobą towarzyszącą otrzymacie TY oraz druga osoba po 50 zł zniżki

Wszelkie informacje można uzyskać  pod nr tel 608 868 486

MASAŻ NA STRES

WARSZAWA MOKOTÓW

MOJE MASAŻE
  • ciąża,
    MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
Ciekawostki
  • Jak szybko dodać sobie energii?