masaż na stres

MASAŻ LECZNICZY I RELAKSACYJNY. INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Odmiany miodu

 Odmiany miodu
 
Odmiany miodu zależą od kwiatów, z których pszczoły zbierały nektar. Generalnie uznaje się, że jest to nektar z jednego gatunku kwiatów, które w danym okresie kwitną lub na które pszczoły zostają wywiezione. Jeżeli nektar pochodzi z różnych kwiatów w podobnych proporcjach – jest to miód wielokwiatowy. Na terenie Polski można spotkać miody odmianowe z rzepaku, lipy, malin, akacji, gryki, chabru, mniszka, facelii, spadziowe i inne.
 

Czytaj Dalej ;)

Miód darem natury

Przed tysiącami lat nasi praprzodkowie odkryli, że ta żółto-brunatna, półpłynna substancja, którą podbierają z dziupli drzew owadom, jest nie tylko niezwykle sycąca i smaczna. Ale daje większą sprawność. Uodparnia organizm. A nawet leczy choroby. Czytaj Dalej ;)

Dlaczego chce nam się jeść

Za uczucie bycia głodnym lub najedzonym odpowiadają 2 ośrodki w mózgu. A konkretnie w podwzgórzu. Jest to ośrodek głodu i sytości. Ośrodek głodu reaguje na spadek stężenia glukozy we krwi. Podwzgórze następnie wysyła wiadomość o tym do kory mózgowej. Następuje… Czytaj Dalej ;)

Moc dotyku

Każdy z nas doświadcza w swoim życiu dotyku i wie jak może on być przyjemny. Potrzeba dotykania i bycia dotykanym towarzyszy nam przez całe życie. Dotyk pogłębia więzi międzyludzkie.

Czytaj Dalej ;)

MOJE MASAŻE

MASAŻ SHIATSU
MASAŻ SHIATSU
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ SHANTALA
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ RELAKSACYJNY
MASAŻ LECZNICZY
MASAŻ LECZNICZY
indyjski masaż głowy
INDYJSKI MASAŻ GŁOWY
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

CIEKAWOSTKI

jedzmy miód
ODMIANY MIODU
ODMIANY MIODU
jedzmy miód
previous arrow
next arrow
Slider