masaż na stres

MASAŻ LECZNICZY I RELAKSACYJNY. INDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Odmiany miodu

 Odmiany miodu
 
Odmiany miodu zależą od kwiatów, z których pszczoły zbierały nektar. Generalnie uznaje się, że jest to nektar z jednego gatunku kwiatów, które w danym okresie kwitną lub na które pszczoły zostają wywiezione. Jeżeli nektar pochodzi z różnych kwiatów w podobnych proporcjach – jest to miód wielokwiatowy. Na terenie Polski można spotkać miody odmianowe z rzepaku, lipy, malin, akacji, gryki, chabru, mniszka, facelii, spadziowe i inne.
 

Czytaj Dalej ;)

Miód darem natury

Przed tysiącami lat nasi praprzodkowie odkryli, że ta żółto-brunatna, półpłynna substancja, którą podbierają z dziupli drzew owadom, jest nie tylko niezwykle sycąca i smaczna. Ale daje większą sprawność. Uodparnia organizm. A nawet leczy choroby. Czytaj Dalej ;)

Dlaczego chce nam się jeść

Za uczucie bycia głodnym lub najedzonym odpowiadają 2 ośrodki w mózgu. A konkretnie w podwzgórzu. Jest to ośrodek głodu i sytości. Ośrodek głodu reaguje na spadek stężenia glukozy we krwi. Podwzgórze następnie wysyła wiadomość o tym do kory mózgowej. Następuje… Czytaj Dalej ;)

Moc dotyku

Każdy z nas doświadcza w swoim życiu dotyku i wie jak może on być przyjemny. Potrzeba dotykania i bycia dotykanym towarzyszy nam przez całe życie. Dotyk pogłębia więzi międzyludzkie.

Czytaj Dalej ;)

MOJE MASAŻE

  • ciąża,
    MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Ciekawostki

  • Jak szybko dodać sobie energii?